Sara Khan C3b56afb4fa70d71

Join the forum, it's quick and easy

Sara Khan C3b56afb4fa70d71
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Всичко за Индия и Боливуд


You are not connected. Please login or register

Sara Khan

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Sara Khan Empty Sara Khan Чет 13 Мар 2014 - 0:51

BollyAngel

BollyAngel
Администратор
Администратор

Sara Khan Sara_k10

Сара Кхан е индийска телевизионна актриса и модел. Родена е на 6 август 1989 в Бхопал, щата Мадхия Прадеш. През 2007 печели титлата Мис Мадхия Прадеш (щат в Индия).

Първата й телевизионна роля е в сериал ''Sapna Babul Ka...Bidaai'', в който участва до 2010 година. След това има участие в предаването ''Kya Aap Paanchvi Pass Se Tez Hain?'', заедно с Парул Чаухан, която играе сестра й в сериала. Двете печелят играта и дават наградата за благотворителност. През септември 2008 година Сара участва в ''Amul Star Voice of India 2'' заедно с Ангад Хасиджа, Парул Чаухан и Киншук Махаджан. Участва в предаването ''10 Ka Dum'' водещо от суперзвездата Салман Кхан през 2009 и  водеща на танцувалното реалити шоу ''Dance Premier League''. Освен това през 2010 има и малка роля за 2 епизода в сериала ''Baat Hamari Pakki Hai'' като танцьорка. След това получава роля в сериала ''Ram Milaayi Jodi'', който снима от 2011 до 2012. През това време участва в ''V The Serial'' и снима ''Junoon – Aisi Nafrat Toh Kaisa Ishq'', в който играе лоша роля за първи път. В момента Сара се снима в ''Aur Pyaar Ho Gaya''.

В Индия казват, че бракът е създаден от небесата, но за Сара Кхан не е така. Бракът й трае само два месеца. Актрисата се омъжва за актьора Али Мерчант (Ali Merchant) на 10 ноември 2010 в предаването ''Bigg Boss'' сезон 5 (Биг Брадър) в ислямска сватбена церемония. Но двамата се развеждат в началото на 2011. След това красавицата започва връзка с актьора Парас Чабра. Актрисата казва, че са много щастливи заедно. С майка му са много добри приятелки и всички са много щастливи за тях. Актрисата също така казва, че все още и е рано да се омъжва, но и няма нужда, защото сърцата им вече са женени.

За участието си в ''Sapna Babul Ka...Bidaai'', Сара печели много награди през трите години, в които се снима в сериала. Някои от тях са ''Любима сестра'', ''Най-добра актриса'',''Дебют на годината'', ''Любима съпруга'', ''Икона на годината - жена'' и много други.

Филмография:

(2007–2010) Sapna Babul Ka...Bidaai
(2011–2012 ) Ram Milaayi Jodi
(2012–2013) V The Serial
(2012–13) Junoon – Aisi Nafrat Toh Kaisa Ishq
(2014) Aur Pyaar Ho Gaya

2Sara Khan Empty Re: Sara Khan Чет 13 Мар 2014 - 1:03

BollyAngel

BollyAngel
Администратор
Администратор

Sara Khan 10168910

Едно интервю със Сара от 2012 година.

Р: Кога и как влезе в индустрията?
С: Първо искам да кажа, че влязох в тази индустрия едва на 15 години и получих тази възможност, докато си бях у дома. Никога не съм се борила за това. За мен беше като приказка и повярвайте ми: ''Мечтите се сбъдват.'' Договора пристигна в дома и аз го подписах. Това беше нещо, което никога не съм очаквала.

Р: Кой ти даде първата роля в живота ти?
С: Това беше Раджан Шахи, продуцента на ''Bidaai''. Той първи ми даде възможността да вляза в тази индустрия.

Р: Разкажи ми нещо за опита ти от ''Bidaai''.
С: Аз все още се уча, затова не мога да говоря за опита си. Но, ако трябва да кажа нещо, то това е, че се наслаждавах много.

Р: С кого от колегите си, искаш да работиш отново?
С: Хм! Ами това е Ангад, с когото си партнирах в ''Bidaai''. Това е най-добрият ми приятел до днес и мога да кажа, че е най-добрият човек, с кого може да се работи. Последно работих с Ашмит и трябва да кажа, че е много приятен човек. Много помага, забавен и грижовен е. Харесва ми да работя с него.

Р: Къде се виждаш след 5 години?
С: Честно казано, не знам. В тази индустрия нищо не може да се предвиди. Никога не съм мечтала и не съм правила планове далеч в бъдещето. Сигурна съм, че ще правя нещо много интересно, за което дори и не съм сънувала.

Р: Коя е мечтаната ти роля?
С: Честно казано винаги съм искала да изиграя една роля, която изиграх в сериала ''Ram Milaye Jodi''. Винаги съм искала да направя нещо такова и съм горда, че можах. Това беше невероятно преживяване.

Р: Какви са добрите и лошите черти на това да си телевизионна актриса?
С: Според мен във всичко има по нещо добро и нещо лошо. Не съм толкова голяма, за да коментирам предимствата и недостатъците на телевизията. Нямам право да го правя, защото тези хора ми помогнаха и ме направиха това, което съм днес. И не мога да намеря нищо лошо в това.

Р: Какво мислиш за талантите от малките градове? Имат ли толкова голям обхват като Боливуд?
С: Вярвам в това, защото аз съм от малък град и се справям добре в тази индустрия. Снимам се в много сериали и дори съм подписала филми, но не мога да говоря още за това. Затова мисля, че има Бог и за талантливите хора в малките градове.

Р: Според теб, кое е най-важно, а тази индустрия?
С: Най-важното нещо е късмет. Мисля, че ти трябва 80% късмет и 20% талант. Както и много труд.

Р: Подкрепя ли те семейството ти?
С: Те много ме подкрепят. Без тях съм нищо.

Р: Кой те вдъхнови най-много?
С: Това е дядо ми, от майчина страна. Той ме вдъхнови да започна кариера. Когато започнах бях изправена пред много трудности, и само дядо ми имаше вяра в мен. Той ми даде увереност и сили да се боря.

Р: Имаш ли някакво съобщение за приятелите и феновете си?
С: Искам феновете ми да гледат бъдещите ми изяви и да се наслаждават. Благодаря на всички, че са мен. Обичам ви.

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите